Panika w kręgach władzy – Deep State.

Pedofilia ujawnia tych ludzi i masa aresztowań w wielu miastach powoduje panikę w kręgach nadal rządzącej elity poza sceną, czyli rzeczywistych władców, nazywanych także Chazarską Mafią.

W ostatnich kilku tygodniach mieliśmy wiele aresztowań w Kalifornii USA, związanych z pedofilią. Ostatnio mamy także niezwykły przykład praktycznie bezpośredniego ataku na Watykan z powodu pedofilii 3-ciego stopniem dygnitarza Watykanu.

Tym razem znany wszystkim aktor, Brad Pitt, znający środowisko filmowe w Hollywood, tak wypowiedział się na temat szalejącej pedofilii.

“Czy myślisz, że Hollywoodu celem jest produkcja filmów? To jest tylko produkt uboczny. Tu chodzi o pieniądze, i nieco ważniejsze, władzę i kontrolę.”

“Ludzie rządzący Hollywoodem także rządzą Ameryką i większą częścią świata, i im nie zależy na filmach.”

“Słyszeliście o Iluminatach, OK? To tajne społeczeństwa, politycy, bankierzy oraz media – to są ci, którzy kierują kręgami pedofilskimi i którzy kierują tymi, którzy rządzą światem, a to wszystko wraca z powrotem do Hollywood.”

“Dzieci chcą być w filmach, czy też powinienem powiedzieć, rodzice chcą swe dzieci w filmach, i oni zrobią wszystko aby uzyskać sławę.”

Więcej w linku [EN] Brad Pitt. To Brad ujawnił film o swojej żonie, Angelina Jolie, która przyznaje na filmie uczestnictwo w rytuałach Illuminati w Hollywood.

Następny film ukazuje Corey Feldman ujawniający pedofilię w Hollywood.

W minucie 1:10 Corey mówi.

“Hollywoodu problemem była i jest nadal pedofilia. To jest największy problem dla dzieci i dla tego biznesu. To jest wielki sekret i szeroko rozpowszechniony w Hollywood. Byłem otoczony przez nich, kiedy miałem 14 lat. Otoczony literalnie i wtedy nawet tego nie wiedziałem. Dopiero później, kiedy bardziej dorosłem, dowiedziałem się kim oni w rzeczywistości byli.”

Pedofilia jest związana ściśle z grupą ludzi, których Biblia nazywa nasieniem węża. Jest to sposób na rozróżnianie normalnych ludzi od nasienia węża – wielbiącego węża, czyli szatana Lucyfera.

To nie są ludzie podniecający się na widok uda kobiecego czy biustu. Tych ludzi podniecają dzieci i tym się oni różnią od normalnych, heteroseksualnych ludzi.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: